06.06.2013

S2014-06-07 23.16.09abah sabah vurdu yine Eda’mın sızısı,

Kahvaltımı saklı bahçede yaptım,işe gelme ortalamama göre çok erken bir saatde.Sabah güneşinin ışıkları ağaç yapraklarının arasından ince ve hoş bir çizgiyle rahatsız etmeyecek şekilde vuruyordu.Sigaramı yaktım ve seni düşündüm.Pek uzun sürmedi çalan telefonlar yüzünden  yaşadığım gerçek hayata dönmem.O kadar yoğun bir gün geçirdim ki haftaya izinli olacağımı akşam gelen aramadan öğrendim.Pazar günü organizasyonunuda iptal edebilme yüzsüzlüğüne katlanıp,verdiğim sözden caymayı başarırsam çok mutlu olacağım.Ne zamandan beri hemcinslerimle aktivite yapmıyordum,iyide gelebilirdi aslında.

Akşam herzamanki gibi  gelen Capacity davetine bile gidemedim,reddet memem gereken kişileri reddetmek zorunda kaldım.Az görünmek aslında daha iyi,daha cool bi görünüm elde etmemize yarıyor…

Haftaya benim yerime bir başkası dolanacak buralarda.Bir başkası oturacak masama.Şirketin çok konuşmada efsane ismi.E.A.A..Aslında Cuma günü kaçabilseydim denetim bombasının başkalarına patlamasını zevkle izleyebilirdim.

Şehirdışı işlerde diğer arkadaşlarımı AKG,Sennheiser  gibi markaların ekstra yalıtımlı kulaklıklarını aldıracak kadar çok konuşan biri.Geçen gün efsane toplantıda Erdem’le birlikte olmalarını isterdim tabiki.İki efsane birarada.

Herkezin bi problemi var evet.Çok konuşan kişinin zararı başkasına,

Bazende hatalar açıkları tetikliyor.Benim istemdışı gülme problemimin başkasının durmayan çenesi yüzünden hiç olmayacak yerde patlaması gibi.

Bunun çözümü yok ama.Gülmenin,ağlamanın çözümü yok.Aslında problem değil,insan olmanın gerekliliği,sağlıklı olmamızın bir göstergesi.

Bazende antidepresanlarla gereğinden fazla gülüp gereğinden fazla ağlayabiliyoruz.Ama yine mutlu olamıyoruz.Kendimizi kandırıyoruz.Biz biz olmuyoruz,bir başkası oluyoruz.

Güzel oluyor ama…Güzel oluyoruz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s