Fesleğen…

Abi ne işler dönüyor anlamıyorum ki?

Getiririp teslim edenin  bu işle alakası yok,arayıp durumunu soranın alakası yok,ben evimde saklıyorum e benim gerçekten alakam yok,sonra bir isim daha geçiyor telefonda,onun bununla ne alakası var diyorum,onunda bir  ilgisi yokmuş.Telefonda şifreli konuşmak,ben bunu yapmam.Zaten telefonlarımdan birisi benim için konuşmalarımı encrypted hale getiriyor.

İşin ceza boyutunu geçtim,bu anlamda hiç korkum yokta,ama nedense insan başını yastığa koyduğunda çok kötü hissediyormuş kendini,vicdanlı adam işi değil bu işler.Dediğim gibi,benim gerçekten bir alakam yok bu çok yakınımda dönen operasyonlarla.

…ve bundan sonra yazacaklarımın önceki satırlarımla alakası yok.

Evde yalnız yaşamaya başlamamla uyku düzeni konusunda problemlerde başgöstermişti,mutsuzda değildim hani.impulse 101 yazılmış bir halflife yada  BAGUVIX (ölümsüzlük) şifresi yazılmış bir GTA karakteri gibi hissediyordum kendimi.Akşamları TV. izlemenin,dışarda takılmanın hatta en çok problem olan idari binada gece yarılarına kadar piyasa yapıp  eve gitme limitlerim tam anlamıyla unlimited duruma gelmişti.

Hep böyle yaparım ben,3,5 günlük uykusuzluğumu bir günde telafi ederim hayatımı zorlaştıracak seviyeye geldiğinde,bunu yaptım,dengeyi tutturamamışım ki sabahın 6 sında uyanıverdim.Nasıl bir düşüncedir arkadaş,uyanır uyanmaz ilk 5 saniyede aklıma geldin,sabah 6 lan daha.

Ben seni bu denli düşünürken hayatıma giren tester kız arkadaşlarımda onları düşünmemem den şikayetçilerdi.Ne kadar acı değil mi…Sen yoksun hayatımda diyemem,hayatımın tamamı sensin.Ama unutulmayan bir aşk değil belkide,böyle platoniklik hiç değil,hep inanırım sana biliyorsun,sende sevmiştim demiştin bir zamanlar.Şimdi karşıma çıksan ne derim bilmiyorum,sana hayır diyebilirmiyim bunuda hiç bilmiyorum.Konu sen olunca kendimi tanıyamıyorumki ben ve yaşadığım sürece konu hep sen oluyorsun ve ben hep kendime yabancı sana çok yakın,çokda sinirli olarak sürdürüyorum hayatımı.

…ve bir sistemciyim ben,ruh hastası bir sistemci.İnsanlar ne bilgilerini,ne sistemlerini kime emanet ediyorlar bir bilsen….Aslında bende güveniyorum kendime,sarhoş halimle bile çok iyi işler başarmış,en kötüsüde seni sevdiğimi  sana söylemiş bulunmuştum.Uçuk kafayla kurduğum mail server hala çalışmakta.

Problem benim seni pek fazla düşünmem.Ama bu sıralar elim çok güçlü.Bür rüyada görmüştüm.Fesleğen/S7* diye birşeyler vardı,sen anlarsın :).  Bu terimlerin tam detayına ulaştım,hatta çok daha fazlası.Sonra birkaç rakam okudular kulağıma.Böyle 2**50**6**8 gibi rakamların sansürsüz halini.Nedir,ne değildir,ne anlama gelir hiç bilmiyorum.Bu sıralar şanlı günümdeyim yada davamda haklıyım ki her geçen gün daha emin adımlarla ilerliyorum.

Ruh hastası olduğum kesin,ama bu hastalık özümü pek fazla değiştirmedi,herzaman olduğu gibi başkalarının ruh sağlığını kendimden daha çok düşünüyorum.Bu anlamda beni biraz olsun tanıyorsan endişeleneceğin hiçbirşey yok.Sonuç olarak sen sadece kendi mutluğunu düşünen birisin,ben tanımadığım bir yabancıyı bile kendimden çok düşündüğümden,bir zamanlar seviyorum dediğim kadına zarar vermek geçmez aklımın ucundan.

Rüyamda gördüm demiştimya seni,bu sabah bir gülerek uyandım bu yüzden.Ben çalıştığım ofisdeydim ve anneciğin bırak artık şu kızın peşini diye sitem edip sert sert bakıyordu bana.Çok korktum gerçekten sanırım.Sonra sen geldin ve bitti rüya.

Çok zoruma gidiyor inanki,nasıl bu kadar vurdumduymaz olabilirsin.Senden istediğim bu kadar net ve kolayken hemde.Dediğim gibi bencil  insanın tekisin.Bundan sonra pekte önemi yok,uzun bir hayat geçirmeyeceğim ya seninle.

Geçen gün biriyle tanıştım,1 hafta kadar sürdü ilişkimiz.Böyle kaşına ve kulağına bildiğin çengelli iğne takan,kendini anarşist diye tanımlayan garip ama içten birisi.Ayrılacağım gün benimle alakası olmayan ve nedenini sorma gereği duymadığım bir sebepden intihar edeceğinden bahsetti.Hiçbirşey diyemedim,sonuç olarak bir iki nasihat fayda etmez bu durumlarda.Ailevi problemlerini çözebilecek biride olmadığım için susmayı tercih ettim.Bu konuyu neden mi yazdım.Daha ilk günden yazdığı bir mesaj seninle aramızda olan durumu özetledi,hiçbirşey anlatmadan bni nasıl bu seviye anlayabiliyor,beni birinin çok üzdüğünü nasıl hissedebiliyor gülmeye çalışırken ben.Gerçekten çok garip….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s