Unutma beni,

Nefret et,sevme ama yinede unutma işte.Unutmak iste ama unutama.Buda benim tesellim olsun.Ufak şeylere mutlu olmak diye birşey yok ve bunun standardıda.Beklentilerin yaşamından farklı olursa gülemessin,parlamaz gözlerinin içi.

Dün bi doğumgünü kutladık.Alkol’den maksimum verim alabilmek için en küçük odada en hızlı shot ları yaptık.İkizler burcumun özelliğinden midir nedir herkesi güldürürken içten içe canım sıkılıyordu.

Gözlerimin kaydığını söylediler.Öyle de olması gerekiyordu.İçiyorsan yamulacaksın,alkol alıpda sarhoş olamamanın getirdiği psikoloji hiçde çekilir değil.Bunu yaşamak istemedim.

Gecenin bi vakti geldim eve,kapı sonuna kadar açıktı.Aile olarak şu  öz güvenimize gerçekten hastayım.Arkadaşlarla otururken telefonumu kendime yakın tutup blog için çıkacak her malzemeyi mail ekranına not düştüm.Amacım yatağıma geçtiğimde bu cümleleri toparlayıp sana bir kez daha haykırmak.Yatağıma girdim ve bloğu sonlandırmak amacıyla telefonumu aldım.Başlamam bile imkansız gibiydi.Baş dönmesi insanın hayatının kaydığının ispatı.Klavyedeki tuşlar sürekli yer değiştiriyordu.Olduğu gibi bırakıp bu işlemi birgün sonraya ertelemeye mecburen karar verdim.Uyumak ilk defa bu kadar zor geldi.Yaşamak kadar zor.

Hedefi olmayan bir insan nereye kadar gider,kime tutunur,kimin için yaşar hiç bilmiyorum.Sadece bekliyorum.Olurya herşey değişir diye uçurumdan atlamıyorum,rüzgarın beni düşürmesini bekliyorum.Umuyorumda güzel bir mucize,içinde senin düşüncelerinin olmadığı bir hayat.

O kadar kırgınımki sana.Çok zoruma gidiyor,tam olarak ne bilmiyorum,bunu dillendirmeye cesaretim yok.Hergeçen gün içimde bi duygu yoğunluğu birikiyor.Codec’lerim çözemiyor kim,nefret yada sevgi olduğunu.Anlık ne düşünürsem.Bazen aşık,bazen düşmanınım.Her iki durumdada çok öfkeliyim.

Bu blog gerçekten iyi bir silah,bazen iyi bir jest.Zaman zamanda yazanın başına bela.Ama her ne olursa olsun senin için yazdıklarımın arkasında herzaman duracağım.Adımı ve soyadımı hiçbir zaman saklamadan devam edeceğim.İçimdeki bu adsız duygu büyüdükçe nefrete dönüşecek.

Birgün karşında olacağım.O gün hayatımın dönüm noktası olacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s