Bazen bi şaka yaparsın,bi tek sen gülersin.

Bunun 2 sebebi olur;Ya şaka çok başarısız yada şakanın hedef aldığı kesimin zoruna giden konusu vardır.

Dün akşamda buna benzer bir olay yaşadım,

Haftalar önce yaptığım bir şaka sonradan patladı.Bilgisayarımı açtım,wireless networkleri arattırdım.Şifresiz bi ağ buldum.Önce ismini ÇALINTI olarak değiştirip sonra şifresini kendi complex şifrelerimden yaptım sahibi kim olduğunu bilmeden.

…ve nihayetinde dün akşam komşulardan biriyle karşılaştım.Kimin yaptığını bilmeden başına gelen olayı anlattı.ÇALINTI kelimesini duyduğum anda istemdışı gülme krizine yakalandım,semtteki efendi çocuk imajımdan olsa gerek benim yaptığımdan şüphelenmedi.Sonrada ekledi,senden başka bunu yapabilecek birini tanımıyorum diyerek.

Sonuç olarak evine gidip herşeyi eski haline alıp,karmakarışık şifreyle koruma altına aldım.Önce bi şeyleri bozup,sonra üzerine kahve içip bir mağrifet yapmış gibi evden ayrılmam çok garip.Herkez herşeyi bilse hayat çok çekilmez bir hal alırdı eminim.Herkezle bu şekilde oynayamazdım,işyerimde ve diğer ortamlarda aranılan insan olmazdım.Bu çok zoruma giderdi.Başkalarının bilmediği bilgininin getirdiği avantajın keyifini sürmek gerçekten çok eğlenceli.

Hayat beyin gücüyle çalışan beyaz yakalılar için gerçekten çok güzel.Neden bunu zorlaştırmaya çalışıp sonrada mutsuzum diye kıvranıyoruz?

Tabiki maneviyat eksikliğinden.Herşeyin kökeni bu.Öleceğimizi bile bile,zamanın kısacık olduğunu bile bile saçmasapan işler peşinde koşuyoruz.

Babam aradı az önce.Yeni plakanın sonunun 619 olduğunu söylerek.TC. 619…Bir hafta beklemek pahasına 31’le biteni almamış.Benim düşündüğümü mü düşünmüş bilmiyorum ama çok iyi bi karar.Zaten bu kadar uğursuzluk içindeyken,31 rakamının belasıyla uğraşmak ağır gelir.Dünya tam olarak globalleşmemiş henüz.Diğer toplumlardaki 13 bizdeki tam ters dizilişi.

Bugün farkettimde kızlara karşı ağzım iyi laf yapıyor.Çok iyi kafa karıştırıyorum.çok güldürüyorum,çok eğleniyorum.Bu şekilde başlayan bir gün psikolojimi değiştirip tipik insan profilinden çıkmama sebep oluyor.Bugün bi adam aradı,telefonu kapatırken onaylamak için evet demek yerine  yeah diye cevap verdim.

İzlediğim videodan esinlenip.

Senin hakkında  bu yazımda pek bi şey yazmayacağım,büyük ihtimalle gece 01:00 – 02:30 gibi başlarım.Vodkanın dibine vurup harikalar yaratabilirim içimde hala büyüyen sonu olmayacak aşkın için.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s