Halüsinasyon görmeye başladım bu sıralar.Bu durum o kadar arttki gördüğüm gerçekleride acaba buda yokmu diye sorgular oldum.

Şu hayatta herşeyi görmem mümkün,ben bunu anladım.Karşılaşma ihtimalin olmadığında ise virtual olarak görülüyor gözüne.Allah bir kapıyı kapatınca başka bi kapıyı açar derlerya.Kalbimin mühürlendiğini düşündüğüm şu sıralar farklı nesneler görür oldum.Hangi boyutta,neden karşımdalar iyi mi kötümü bilmiyorum ama gerçekten çok esrarengiz bir olay.Herzaman dediğim gibi normal biri olmak yakışmaz bana.Marjinal olmak saygı gösterdiğimiz değerlerden vazgeçmeden.

Blog yazıyorum ve farkediyorumki yazdıklarımdan çok yazmadığım yaşadıklarımda var.İnsan içine atar bazı şeyleri,sonra tanıyamaz kendini içini kemiren bu sıkıntılardan.

IMG-20130514-00072

İlkokul 5. sınıfdı sanırım.Gerçekliğinden emin olamadığım bir bilgiye göre ışık hızından daha hızlı bir teknoloji bulunduğunda yaşadıklarımızın tamamını görmemiz,video formatında izlememiz mümkünmüş.İnsanların sadece akıllı telefon üzerindeki teknolojiye odaklandığı şu günlerde bu gibi gerekli şeylerin çözülmesinin daha zamanı var.Önce insan vizyonunun yükseltilmesi gerek.Sistem çalışmıyor bazen,B’ye kadar kuyruk oluyor,sonra ilk barkod alan insanın yüzündeki mutluluğu görüyorum.Sonra diyorumki.Ne gerek var.Ne lazımki büyük icatlar peşinde koşmaya.Sene 2013 olmuş ve oracle db. üzerine girilen bir bilginin yapışkanlı kağıt üzerine yazdırılmasıyla mutluluğu yaşayan insanlar var.

Nerden baktığımız önemli.Sağlıklı olmanın önemini kabul ediyorum tabiki.Ama olmayınca olmuyor işte.Herşey nasip kısmet.Eğer hasta olduysan tedavi olmayacaksın.Kaderde yazıyorsa iyileşirsin zaten.Yada iyileşmeye gerek olup olmadığını sorgularsın.Zamanımız kısıtlı değilmi en nihayetinde?Öyle yada böyle bitmeyecekmi bu saltanat.

Bu kitap yüzünden ne dialoglar geçirmedimki.Hatunun biri savcıya verecekmiş.Senin özel hayatın yada uniform sex tercihin beni ne ilgilendirir diye soracaktımki,sormaya fırsat kalmadan bahsettiği şeyin savcılığa şikayet dilekçesi olduğunu tahmin edebildim.Bu sıralar aklım hep güleceğim şekilde çalışıyor.

Yazacak çok şey var,ama bundan önce gidecek uzun bir yolum…

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s