Koskocaman bir çelişki,

Zamanla düzelir diyorlar,ama görüyomki  sıcağı sıcağına canı yanmazmış insanın.Bir parça koptuğunda vücuddan zaman doldukça başlar sızlamaya.Olsun,buda geçer,unutulur.Hiç bu kadar  uzun sürmemişti ama düzelir işte.Benim hala umudum var yaşam adına.

Bu durumda olmak gerçekten hoş değil,aldatmak yakışmazdı bana,aldatılmayı seçtim.Kandırılmak herzaman kandırmakdan daha onurlu gelmiştir.

Yalnız yaşamak benim tercihim,keyiflide gerçekten başıboş bu düzensiz yaşam tarzı.Belkide herşey elimizin altında,bu yüzdendir bu rahatlık.Düşünmek istemiyorum artık seni.Bu yüzden sürekli yeni bilgiler dolduruyorum kafama,arkaplanda çalışan ve virüs gibi yapışan seni düşünme eyleminden kurtulamıyorum ne yazıkki.

Bir solak olarak zeki,akıllı gibi ifadelerin aksine sorunlu olarak hissediyorum kendimi.Tam randımanlı kullanamıyorum artık beynimi.Bana faydasız düşünceleri atamıyorum kafamdan.3 çocuğu olan insanlar gibi nerden geldiğini anlamadığım dert içinde yaşıyorum sürekli,sigarayı çocuğum ölmüş gibi çekiyorum içime.Kendine zarar vermek bi mağrifet gibi,düşene vururmuş gibi bi tekmede kendim atıyorum kendime.Güzel şeylerden bahsederken geçmiş zaman kullanmak zorunda kalıyorum,düşünüyorumda ne zamandır zeki espriler bile yapamaz duruma gelmişim.

Seni benden fazla kimse sevemez diyebiliyorum çünkü bu konuda tam bi ruh hastasıyım.Bunun adı sevgi değil belkide,kendi psikolojik sorunum.Çözümüde fizyolojik kadar kolay değil bu yüzden,elle tutulan bi parça değilki değiştirebilesin kullanmayan insanlardan.

İnsan bi kere geliyor dünyaya ve yaşadığı sıkıntılar yapışıp kalıyor.Boşluk içinde olmak boşluğa düşmekten daha kötü.Yeniden başlamak için tabana vurup yüzeye çıkma gibi bi şans yok.Gerçi biraz düşününce hepimiz uzay boşluğunda değilmiyiz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s