Bu yaşam yetmeyecek bana,o kadar hızlıki..Hayatı geçtim aslında kısa zaman zarflarını düşününce günlerde yetmiyor.Tercih yapmak gerekli belkide…İlk önce herşeye denilen evetleri azaltmak.Buda benim için mümkün değil.O zaman uykudan eksiltmek,belkide hiç uyumamak…Evet,uyku,problem uyuyarak geçen zamanı minimuma indirerek çözülebilir.Uyku yarı ölümse ölmeden önce yapılacak işlerim var.

Önce şu program çalışmalı.Yoksa herşey karışıyor.Ex olan hastayı programa kaydedebiliyoruz ama ex olan programı hasta databasine eklemek imkansız.

Hemende sabah oldu,biraz heyecanla.Counter Strike’ı açık bırakıp kahve almaya gittiğimde odadan gelen silah ve bomba seslerini duyup korktum bu gece.Alt tarafı bi oyun değilmiydiniz her ikinizde?Onun sesi yaşattı adrenalini,senin yalan hikayende darmadağın etti yaşantımı.

Birde ümidimi kaybetmedim hiç.Bekleyişin sonunda gelecek mutluluk gibi değil beklentim.Karışık biraz,güzelde.Ama hiç iyi değil.

Gülmüyor da değilim hani.Yaşanıyor güzel şeyler.Akıllıca şakalar keşfedip uygulamaya koyuyoruz,Tuzluk Version 2®™yi geliştirdik mesela.Onu deploy edemediğimiz zaman Ümran’ın 2 TL değerindeki cep telefonunu saklıyorum,sonra sakladığımı unutuyorum,şakanın deadline süresi 2 günü bulabiliyor.Bu sürede dinleniyoruz gerçekten.Pişman oluyorum önce,sonra bisikletimize yaptıklarını düşününce rahatlıyor içim.İntikam hepsi,az bile bisikletin papuçlarını satan birine.

Haftanın favorisi çekyat taşırken özüne dönen adam.Tarifsiz anlatmak.

Burası gerçekten çok soğudu.Eline vermek istiyorum bu petekleri kazan  dairesindekilerin.Monte için yanlış seçim.Gece çok yağmur yağdı ve yağmurlu cumartesi komninasyonları hep üzdü beni senden sonra.

Firewall yok aramızda,local policy sadece,birbirimize getirdiğimiz kısıtlamalar.

Başımı masaya koyup Sabahçı Kahvesi formatında uyumayı deneyebilirim,evden uzak bu lokasyonda kalmadı başka alternatif.

Hayat çok kısa,özledim seni.Ama gel demiyorum.Sadece bil yeter.Gelirsen döveceğim ilk bayan olma ihtimalin çok büyük.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s