Burda yazılanların anlamsızlığı konusunda hemfikiriz tabiki,

Birbirini tanımayan iki insanın aşkı olarak düşünüldüğünde ilk satıra katılmak olası,

Ama ben artık yaşadıklarımızda düşünmüyorum seni yada kendimi,

Güzel bir rüyaydı,yaşandı ve bitti…

ve şimdi soruyormusun şimdi o saçma rüyayı isteyip istemediğimi,

İstemiyorum,

Ne rüyanı,ne gerçeğini istemiyorum…

Güvenilir olanı lazım sevgilinde,arkadaşında…

Düşünmüyorum çünkü uçsuz bucaksız kısır döngülerle,kendi kendime sorulan sorularla ve bu sefer olacak diye heveslenip boşa çıkan ümitlerden bıktım.Aslında bıkmakda değil bunun adı.Sadece dayanamıyorum,gücüm yetmiyor her seferinde restart olmasına onca mimarinin.Bünyemin dayanıksızlığını kaybetmesinden,o hiç sevmediğim alkole,sigaraya dadanmaktan,ama bunlardan daha kötüsü ayık kafayla,iş yoğunluğunda bile seni düşünmekten,sonrasında da ben bunu kendime nasıl yaparım demekten alıkoyamıyorum.

Bu yüzden sadece yaşadığımız güzel anları düşünerek,bir nevi kabak dolmasının sadece içini yiyerek,hani gül,çiçek v.s. sevmemde tabiri caizse gülün sadece kokusunu içime çekerek,batırmadan dikenlerini yaşayabiliyorum.Böyle sıkıntısız yaşamak bana göre de değil tabiki..Seninle kavga edip delirmekten,sana bağırmaktan,kavga ettiğimizde sinirlenip sağı solu kırmaktan aldığım hazzı alamıyorum.Özlediğimi bir yabancıya söylemiyorum artık

Ama anılarımızı düşünmek çok zamanımı alıyor hala.Beni sebze yemeklerine,hatta karnıbahar gibi benim için evde bulunması bile eziyet olan bir yemeği yiyebileceğime ikna ettiğin zamanları düşünmek çevreden anlaşılamayan ama gözlerimin parlamasına sebep olacak bir mutluluğa.

Alışkanlıklarım,hatta hayatta hiç şans vermediğim yeşil çayın bile güzel olabileceğine inandıran kadınsın sen benim hayatımdaki. Bu yüzden haksızlık etmek olmaz.Sonuç olarak sen bu yaptıklarının hiçbirini yaparken düşünemedinki benim seni çok seveceğimi ve ikimizde bilemezdikki günün birinde ayrılacağımızı.

Sana saydırıyor,giden sevgilinin ardından karalamaya çalışan aciz adam gibi görünmek istemem kimseye.Sen benim için çok değerliydin.Şimdi senin için aynı şeyleri söylemem çok gülünç olur çünkü adımı,mailimi,ismimi bile hatırlamıyorsun ama sevgin,sana karşı düşündüklerim çok değerli benim için hala.Sevmenin milliliğini yaşadığımsın sen.Unutamadığım ve düşünerek mutlu olabildiğim ilk göz ağrım.Zaman zaman isminde karışıyo bu hatıralarımızın arasına,ama bu kadarda engel koyma bana olurmu?Bırak ne istiyorsam yapayım sana dokunmadığım müddetçe.

Ayrılık gibi bir ihtimal düşükde olsa vardı tabiki,

Yaşandıda sonuç olarak, suçlamıyorum da kimseyi,gerekliydi ve ayrıldık,ölümün çaresizliği vardı,bitti yani,dönüşü yok bu işin.Kanserli hastaların arkasından öldü de kurtuldu diyebilecek bir durumda söz konusu aramızdaki duygusal yakınlaşmaya adı herneyse işte.Yaşamanın işkencesini çektirmedi kimse kimseye.

Hani çiftler ayrılınca mal paylaşımı yapılır ya,

Düşüncelerimi burda yazmama izin ver,karışma bana.Kızma,bağırma,onlar bana özel kaldır çabuk ordan gibi şeyler isteme benden.Kendi kendime konuşarak yazdığım denemelerime karışma.Bin yaşamama izin ver sana dokunmadan.

Samimi olmak gerekirse,

Hadi ben seni sevip karnıbahara sıcak baktım,

Peki sen nasıl bu eziyeti kendine yaptın?

Nasıl şans verdin turnikeden dönmeni beklerken ben?

Yeşil  çay için büyük konuşmayacağım,

It can be,

But only without you…

” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s